حلقه گل کریسمس

حلقه گل کریسمس

جشن کریسمس و گارلند جشن کریسمس و جشن کریسمس و جشن کریسمس در فضای مجازی به خانه شما می آیند. این که آیا آنها در درب ها آویزان شده و یا در اطراف یک نرده پیچیده شده اند، این تاج های گل سرخ و فوق العاده زیبا مکمل مناسب برای دکوراسیون تعطیلات مورد علاقه شما هستند. عروسی با ...
PRODUCT DETAILS

جشن کریسمس و گارلند جشن کریسمس و جشن کریسمس و جشن کریسمس در فضای مجازی به خانه شما می آیند. این که آیا آنها در درب ها آویزان شده و یا در اطراف یک نرده پیچیده شده اند، این تاج های گل سرخ و فوق العاده زیبا مکمل مناسب برای دکوراسیون تعطیلات مورد علاقه شما هستند.

عروسی کریسمس کریسمس مصنوعی کریسمس با یک انتخاب زیبا از مخروط کاج، برگ ها و انواع توت ها تزئین شده و به مهمانانتان خوشامد می گوید. علاوه بر این Real Real Feel 邃 「سوزن PE و کلاسیک سوزن PVC کلاسیک تعطیلات مصنوعی کریسمس گریلند چهره متراکم است که باعث جذابیت زمستان کریسمس حومه شهر می شود.
با توجه به زیبایی ستاره های مات و مبهوت شده، گزینه ای که از قبل روشن شده است، با روشنایی روشن، مطمئنا موجب لذت بردن از عابران پیاده روی می شود. عروسی کریسمس و گارلند ما را به عنوان پس زمینه برای بسیاری از خاطرات تعطیلات سرگرم کننده پر کنید.

Hot Tags: کریسمس، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، خرید، ارزان، با کیفیت بالا، فروش، گلدان کریسمس، کریسمس با چراغ، کریسمس 12 عدد کریسمس
محصولات مرتبط

پرس و جو

Facotry هدیه Quzhou Hanyin
اضافه کردن: No.35 Jiangdong بخش Jiangshan شهرستان، ژجیانگ، چین
Tel:0570-4016861
ایمیل: sales001@hanyin-gift.com
Whatsapp: +08618357091335
اوباش: + 86-18357091335
اسکایپ: andy0305109@hotmail.com
ارتباطات
Bookmark us today!