درخت کریسمس LED در فضای باز

درخت کریسمس LED در فضای باز

علاوه بر گزینه های روشن، روشن و چندگانه روشنایی، Spruce آلبرتا منحصر به فرد LED Color Changing Technology را ارائه می دهد. این گزینه 4 گزینه نورپردازی را در یک درخت به کار می برد: 1) چراغ های LED روشن، 2) چراغ های LED چند رنگی، 3) متناوب از روشن به چند، و 4) خاموش. ...
PRODUCT DETAILS

علاوه بر گزینه های روشن، روشن و چندگانه روشنایی، Spruce آلبرتا منحصر به فرد LED Color Changing Technology را ارائه می دهد. این گزینه 4 گزینه نورپردازی را در یک درخت به کار می برد: 1) چراغ های LED روشن، 2) چراغ های LED چند رنگی، 3) متناوب از روشن به چند، و 4) خاموش. پیشرفت این است که همان چراغ لامپ LED از یک نور روشن به یک نور رنگی (زرد، قرمز، آبی یا سبز) تغییر می کند به طوری که تمام چراغ های درختی درخشان و روشن می شوند.

صنوبر آلبرتا ویژگی های واقعی Real-Feel ™ PE را در بیرون و سوزن های پی وی سی کلاسیک به سمت داخل به صورت کامل نشان می دهد. درختان از مواد مقاوم در برابر آتش سوزی و محو شده ساخته شده است، و آنها را نمایش دوست داشتنی در خانه خود را برای بسیاری از تعطیلات آمده است. سوزن منحصر به فرد Real Feel® ما از ویژگی های نمایشگاه PE 30٪ مشابه با شاخ و برگ واقعی سبز، از رنگ تا بافت ساخته شده است.

دکوراسیون کریسمس مورد علاقه خود را بیرون بیاورید و درخت را با تمام خانواده به ارمغان بیاورید. درختان کریسمس مصنوعی که در زنگ های نقرهای یا روبانهای آبی پوشانده شده اند، جشن تعطیلاتی شگفت انگیزی را ایجاد می کنند که هرکسی دوست دارد. یک کریسمس خنده دار با درخت Spruce در آلبرتا داشته باشید.

ویژگی های کلیدی

همه مدل ها:

ورق فولادی 5 ساله و گارانتی سبک 2 ساله. بیشتر بدانید

ترکیبی از سوزن های Real-Feel ™ Real-Feel ™ در خارج و سوزن های پی وی سی کلاسیک به سمت داخل برای کامل بودن

درخت سرسبزی با شاخه های غنی و سبز رنگ

شاخه های شاخه ای برای نصب آسان

مواد مقاوم در برابر شعله

پایه فلزی مقاوم

مدل های پیش از لیت:

روشنایی منحصر به فرد به تغییر چند رنگ LED گزینه های موجود (LEDCM)

Worry-Free ™ UL® - چراغهای تایید شده

چراغ های حرفه ای برای پنهان کردن سیم ها به کار می روند

اگر یک لامپ سوختگی شود، بقیه لامپ ها روشن می شوند !!!

لامپ های اضافی و فیوزهای گنجانده شده است

Hot Tags: درخت کریسمس در فضای باز، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، خرید، ارزان، با کیفیت بالا، فروشدرختان مصنوعی در فضای باز با چراغ، درخت کریسمس در فضای باز
محصولات مرتبط

پرس و جو

Facotry هدیه Quzhou Hanyin
اضافه کردن: No.35 Jiangdong بخش Jiangshan شهرستان، ژجیانگ، چین
Tel:0570-4016861
ایمیل: sales001@hanyin-gift.com
Whatsapp: +08618357091335
اوباش: + 86-18357091335
اسکایپ: andy0305109@hotmail.com
ارتباطات
Bookmark us today!