Flowered Mixed PVC کاج درخت

Flowered Mixed PVC کاج درخت

توصیف یکی از موارد مورد علاقه بازگشت به کریسمس درخت، Snowy Aspen Spruce یک قدمت تعطیلات است که تمام خانواده به آن احترام می گذارند. یک کار خیره کننده از هنر الهام گرفته از طبیعت، Snowy Aspen Spruce تضمین می کند که شما همیشه یک کریسمس سفید دارید حتی اگر آن را در هوای بیرون نگذارید ....
PRODUCT DETAILS

شرح

یکی از برگزیده های برگزیده ی درختان کلاسیک، اسب برفی آسپن یک مرکز تعطیلات است که تمام خانواده به آن احترام می گذارند. یک اثر خیره کننده از هنر الهام گرفته از طبیعت، Snowy Aspen Spruce تضمین می کند که شما همیشه یک کریسمس سفید دارید حتی اگر آن را در خارج از خواب نبینید.

به خصوص برای جذاب شدن جادوگری از سرزمین عجایب زمستانی برای خانه شما طراحی شده است، این درخت با سوزن های سبز گرم و مخروط کاج بزرگ قهوه ای پوشانده شده است. راهنمایی های کاج سبز سبز، که با برف برای یک محیط شاداب تردید می شود، تصاویر شاداب از سفرهای اسکی خانوادگی و گلوله برف را در اسکی راکد می کشد. چراغهای روشن آن خانه شما را با روشنایی درخشان پر می کند، گرمای و جذابیت را به پس زمینه تعطیلات خود اضافه می کند.

به دقت ساخته شده، این درخت خانواده شما را برای کریسمس به ارمغان خواهد آورد. برای یک فصل تعطیلات فراموش نشدنی، Alpine خارج از منزل را به خانه خود را با درخت کریسمس صنوبر آسپن آسپن.

ویژگی های کلیدی

همه مدل ها:

ورق فولادی 5 ساله و گارانتی سبک 2 ساله. بیشتر بدانید

ویژگی های سوزن سوزن به علاوه سبک نوک سوزن PVC

سوزن گرم سبز در پایه با پایه قهوه ای قهوه ای و پینیکون قهوه ای بزرگ

فلک سفید در انتهای هر شاخه

شاخه های شاخه ای برای نصب آسان

مواد مقاوم در برابر شعله

پایه فلزی مقاوم

مدل های پیش از لیت:

Worry-Free ™ UL® - چراغهای تایید شده

چراغ های حرفه ای برای پنهان کردن سیم ها به کار می روند

اگر یک لامپ سوختگی شود، بقیه لامپ ها روشن می شوند !!!

Hot Tags: flocked مخلوط پی وی سی درخت کاج، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، خرید، ارزان، با کیفیت بالا، فروش، dobbies keilder صنوبر برفی درخت کریسمس، درخت کریسمس برف گرد و غبار درخت کریسمس، درخت کاج پیوسته flocked، dobbies 9ft درخت کریسمس keilder صنوبر برفی
محصولات مرتبط

پرس و جو

Facotry هدیه Quzhou Hanyin
اضافه کردن: No.35 Jiangdong بخش Jiangshan شهرستان، ژجیانگ، چین
Tel:0570-4016861
ایمیل: sales001@hanyin-gift.com
Whatsapp: +08618357091335
اوباش: + 86-18357091335
اسکایپ: andy0305109@hotmail.com
ارتباطات
Bookmark us today!