درخت کریسمس یک تزئین ضروری برای جشن کریسمس است

Facotry هدیه Quzhou Hanyin | Updated: Nov 02, 2017

درخت کریسمس با جشن زیور آلات ضروری کریسمس سازگار است، بلکه بخشی از جشن کریسمس است. اگر درخت کریسمس در خانه وجود نداشته باشد، فضای جشن را به شدت کاهش خواهد داد.

دسامبر 24 شب کریسمس را می نامند، احضار خانواده، همراه شام ​​کریسمس، هر لحظه هدیه است. درخت کریسمس باید برای جشنواره ها باشد. این معمولا با درختان چوبی کوچک یا درختان کاج پوشانده شده و شاخه ها با زیور آلات، هدایا و فانوس پوشیده شده است. درخت کریسمس یک ستاره ی روشن در بالای درخت وجود دارد که نشان می دهد که سه پادشاه شرق به بیت لحم می آیند. طبق افسانه، مارتین لوتر، اصلاح طلبان آلمانی، اولین درخت کریسمس جهان را تزئین کرد تا همه ی مردم بتوانند از ستارگان شب کریسمس لذت بردن از زیبایی کوه ها در شب عروسی لذت ببرید.

درخت کریسمس با جشن زیور آلات ضروری کریسمس سازگار است، بلکه بخشی از جشن کریسمس است. اگر در خانه درخت کریسمس وجود ندارد، درخت کریسمس فضای جشن را به شدت کاهش خواهد داد. همه ما درخت کریسمس را می شناسیم و می شناسیم، اما برای منشا درخت کریسمس، معنای درخت کریسمس شما چقدر می دانید؟ در اینجا، Xiaobian به شما در مورد منشا از درخت کریسمس به من بدهید!

اول، منشا درخت کریسمس (1): افسانه درخت کریسمس

درختان کریسمس مدرن در آلمان، و بعد به تدریج محبوب در جهان، به عنوان جشن های کریسمس در یکی از معروف ترین سنت است. گفته شده است که درخت کریسمس برای اولین بار در اواسط دسامبر در روم باستان ظاهر شد، نیکلاس مسیحی آلمانی در قرن هشتم با درخت عمودی اختصاص داده شده به کودک. سپس آلمانی ها در روز 24 دسامبر به عنوان جشنواره آدم و حوا در نظر گرفتند و باغ باغی را که نمایانگر باغ عدن، درخت کریسمس بود، قرار داد و کوکی ها را از طرف نان مقدس، نماد تمسخر، و شمع و توپ، نماد مسیح. در قرن شانزدهم، مارتین لوتر، اصلاح طلب مذهبی، یک شب کریسمس را برای یک شب باشکوه طراحی کرد و برای ساخت یک درخت کریسمس با شمع و توپ در خانه طراحی کرد.

دوم، منشا درخت کریسمس (2): افسانه درخت کریسمس

برای منشاء درخت کریسمس، غرب همچنین یک سخن دیگر دارد: یک کشاورز خوب در روز کریسمس، به شدت یک کودک سرگردان را سرگرم می کند، ازدحام می کند، کودک یک شاخه ای را که روی زمین قرار گرفته است، شاخه ای می شکند، درخت شاخه می کند، کودک اشاره می کند به درخت به کشاورزان گفت: "هر ساله امروز، درخت کریسمس درختان با هدیه و توپ پوشانده شده اند تا مهربانی شما را بازپردازند". پس از اینکه کودک به سمت چپ رفت، کشاورز متوجه شد که شاخه های درخت به یک درخت کوچک تبدیل شده اند، او متوجه شد که پذیرش اصلی پیامبر خداست. بنابراین، درخت کریسمس امروز مردم می بینند که درخت کریسمس همیشه روی یک هدیه کوچک و توپ آویزان است

سوم، منشا درخت کریسمس (3): افسانه درخت کریسمس

بر طبق گزارش های سفارشی کریسمس، اولین درخت کریسمس یک درخت نخل کوچک در سمت سفید شهر است. در اولین شب تولد عیسی، مریم مقدس و سنت یوسف به سمت شهر سرد رفتند، بسیار خسته و ویرجین مدتی درختان را سقوط کرد، درخت نخل کوچک، نگاه، درخت کریسمس شاخه های خود را گسترش داد مریم مقدس برای مقاومت در برابر باد سرد باد. در اواسط شب عیسی مسیح متولد شد. در این زمان آسمان به نظر می رسد ستاره ای به ویژه روشن است، نور فوق العاده ای را به نمایش گذاشته است، به طور مستقیم به سر درخت نخل کوچک، به دیافراگم زیبا دایره. از آن زمان، درخت قهوه ای کوچک در کریسمس، موقعیت شگفت انگیزی به حساب می آمد.

چهارم، مبدا درخت کریسمس (4): افسانه درخت کریسمس

افسانه، یک مرد به نام Fulu Lunting پنهانی مقدس وجود دارد، زندگی می کنند در آلمان، کوه الزاس، او بسیار علاقه مند به کودکان است. یک سال از کریسمس، او امیدوار بود که بچه های اطراف بتوانند با هم خوشبختانه بازی کنند اما فقیر بود و هیچ پولی برای خرید اسباب بازی های مورد علاقه و آب نبات کودکان نداشت، بنابراین او برای آن ناخوشایند بود. در شرایطی که

یک صبح هنگامی که فول لنتین در جنگل پیاده روی می کند، ناگهان شاهد یک سدر کوچک بود و درختان با برف پوشیده بود و بسیاری از یخ های کوچک کوچک روی خورشید آویزان شد و خورشید درخشید و درخشید. و او درخت را به عقب آورد و آن را در حوضه ریخت. و برخی از میوه های وحشی را در جنگل انتخاب کنید، و سپس آرد، یک کیک صلیب یا کیک ستاره ای، که در بالای شاخه ها آویزان است، ساخته شده است. و با شمع های کوچکی که در شاخه ها قرار داشت، درخت کریسمس درخت را در یک خیره کننده، بسیار زیبا پوشانده بود. در شب کریسمس، فول لنتینگ زنگ زد، بچه ها شنیدند، به کلبه اش می رفتند، همه در اطراف درخت، رقص آواز کریسمس آهنگ، و سپس Fulu شکار کیک به کودک ما می خوریم، اجازه دهید هر کس یک کریسمس خوشحال بود. بعدها این سفارشی منتشر شد.

در سال 1837، شاهزاده هلن آلمان، با دوک فرانسه ازدواج کرد، درخت کریسمس نیز با گسترش او به پاریس. در سال 1841، شوهر ویکتوریا، یک درخت کریسمس، درخت کریسمس قرار داده شده در مقابل قصر ویندزور قرار داده است. این سفسطه از خانواده سلطنتی به عشای ربانی پخش شد و سپس به قوم محبوب تبدیل شد.

درخت کریسمس (Christmastree) یک شمع و تزئینات به درختان درخت یا درختان کاج خارجی است، که با زیبایی ظاهر آن، تبدیل به یک دکوراسیون ضروری از کریسمس می شود. طیف گسترده ای از درختان کریسمس، درختان کاج و کایپرس طبیعی وجود دارد، درخت کریسمس مصنوعی و درخت کریسمس سفید وجود دارد. درخت کریسمس هر درخت کریسمس با مجموعه ای از زیور آلات پوشیده شده است، اما بالای هر درخت باید یک ستاره بزرگ داشته باشد، نمادی از سه برادر است که ستاره را دنبال می کنند و عیسی را پیدا می کنند، و تنها خانواده ی خانواده می توانند این امید را اعمال کنند. ستاره حلق آویز کردن


Facotry هدیه Quzhou Hanyin
اضافه کردن: No.35 Jiangdong بخش Jiangshan شهرستان، ژجیانگ، چین
Tel:0570-4016861
ایمیل: sales001@hanyin-gift.com
Whatsapp: +08618357091335
اوباش: + 86-18357091335
اسکایپ: andy0305109@hotmail.com
ارتباطات
Bookmark us today!