چراغ های درخت کریسمس جشنواره را بیشتر و روشن تر می کند

Facotry هدیه Quzhou Hanyin | Updated: Sep 15, 2017بیشتر و بیشتر مردم با کریسمس با باد مسیح، به ناچار برای تزئین درخت کریسمس هزینه یک مغز. لامپ درخت کریسمس ساده ترین دکوراسیون است، نسبت مناسب است، پیچ و تاب حلق آویز چراغ قهوه ای با شکوه کریسمس می تواند جشنواره بیشتر در حال حرکت و بیشتر درخشان است.

1، اولین انتخاب محل مناسب برای تزئین درخت کریسمس است.

شما می توانید درب را از طریق در ورودی فشار دهید تا ببینید که در آن چشم اول اغلب در خانه می افتد، جایی که نور جمع می شود، و در این زمان ما می توانیم درخت کریسمس را در آن قرار دهیم، اما درخت کریسمس با نور مانند لبه شومینه یا دیوار پنجره، جای مناسب است.

2، چراغ های درست درخت کریسمس را انتخاب کنید.

دکوراسیون جشنواره باید منافع شخصی شما را منعکس کند. اگر شما یک سبک سنتی ترجیح می دهید، یک لامپ رشته ای با طیف گسترده ای از رنگ ها، Christmas Tree With Light را انتخاب کنید و اگر بخواهید انرژی خود را صرفه جویی کنید، صرفه جویی در مصرف انرژی لامپ کریسمس را انتخاب کنید.

3، چرا چراغ های شما نیاز دارید؟

نکات کارشناس: درخت کریسمس 7 فوت، حداقل 500 چراغ کوچک، هر یک فوت بالاتر از 100. اگر شما یک نگاه روشن تر را دوست دارید، می توانید از 150 لامپ در هر پا استفاده کنید. البته، همچنین برای محاسبه عرض درخت کریسمس، بزرگتر از دور درخت کریسمس، درخت کریسمس با نور بیشتر لامپ نیاز است.

4، ابزار را آماده کنید

هر ساله در ایالات متحده، تعداد افرادی که در دکوراسیون درخت کریسمس زخمی شده اند، بیش از 15،000 است، بنابراین قبل از تزئین درخت کریسمس، ابزار مناسب را آماده کنید. برای مثال، استفاده از یک نردبان الکتریکی به جای مدفوع برای بالا بردن آن، درخت کریسمس با نور استفاده از یک سیم استاندارد و قدرت گسترش؛ لامپ روشن در هر درخت کریسمس نمی تواند بیش از حد باشد، حدود 500 رشته است، اگر بیشتر نیاز به تقسیم رشته ها برای اتصال به پلاگین داشته باشید.

5، درخت کریسمس فرمان را روشن می کند

لامپ درخت کریسمس که در اطراف درخت کریسمس پیچیده شده بود، برای اولین بار در یک گروه قرار گرفت که صدایی غیر ضروری بود. در حقیقت این را می توان در دکوراسیون چراغ های درخت کریسمس درهم و برهم با هم فراموش کرد، علاوه بر این، همچنین آسان به گرفتن لامپ درخت کریسمس، یک دست سیم پیچ، نه کثیف، درخت کریسمس با نور خطر ابتلا به خود را از دست دادن.

6، روش سیم پیچ ساده

اول، قدرت لامپ درخت کریسمس، به طوری که در زمان پیچاندن شما می توانید بصری الگوی شکل گیری را ببینید، از بالای درخت تزئین شده به پایین.

اگر درخت کریسمس در گوشه قرار گرفته باشد، درخت کریسمس با نور می تواند از یک طرف درخت به طرف دیگر، در کنار جلوی درخت کریسمس به پایین کشیده شود.

اگر درخت کریسمس در مقابل پنجره باشد، می توانید 360 درجه درخت را بچرخانید و چراغ ها را به عقب و جلو ببینید.

مثل خط عمودی شیک؟ همچنین بسیار ساده است، فقط خط زیر فاصله برای بزرگتر، به منظور مطابقت با شکل درخت.

برای ایجاد نور کمی 3D، شما می توانید نور درخت را بین شاخه ها قرار دهید.

به یک کلام، شما از تعطیلات خود لذت می برید.

7، نور چراغ کریسمس تنظیم راهنمایی های پیشرفته

الف، رنگ های مختلف چراغ های درخت کریسمس را با هم ترکیب کنید. چراغهای کریسمس درخت سفید اصلی، درخت کریسمس با نور و سپس یک چراغ قرمز تک رنگ یا چند رنگی درخت کریسمس اضافه کنید.

B، از چراغ های قابل شارژ مجدد، لباسی سیم و ناخن استفاده کنید تا اشکال مختلف هنر روشنایی درخت کریسمس ایجاد کنید. قلاب را روی حجاب بریزید و آن را به یک درخت، ستاره یا شکل دیگری با یک گیره بچرخانید، سپس لامپ درخت کریسمس پیچ خورده و آن را در لبه قفسه کتاب یا پنجره بچرخانید.

C، چراغهای درخت کریسمس را در اطراف قرار دهید. ابتدا ابتدا لانه را خرد کنید و سپس آن را به انتهای شاخه بچرخانید. پس از شب تاریک، درخت کریسمس با نور می توانید کل درخت را مانند یک اثر پری ببینید.

8، پس از دریافت فصل

معمولا قبل از روز ولنتاین، این چراغ تزئینی درخت کریسمس را حذف کنید. تمیز کردن چراغ های درخت کریسمس از پایین درخت شروع، به آرامی لامپ درخت کریسمس را به یک هنگ می پیچاند، درخت کریسمس با نور در نهایت می تواند در سال آینده برای استفاده مناسب در کابینه باشد.


Facotry هدیه Quzhou Hanyin
اضافه کردن: No.35 Jiangdong بخش Jiangshan شهرستان، ژجیانگ، چین
Tel:0570-4016861
ایمیل: sales001@hanyin-gift.com
Whatsapp: +08618357091335
اوباش: + 86-18357091335
اسکایپ: andy0305109@hotmail.com
ارتباطات
Bookmark us today!