درخت کاج یک نماد زندگی ابدی است

Facotry هدیه Quzhou Hanyin | Updated: Jun 14, 2017

انتخاب کاج درخت کاج از دلایل کاج: چون کریسمس در زمستان است، بنابراین درختان کاج درختان همیشه سبز استفاده می شود. از آنجا که کاج همیشه سبز است، این درخت همیشه سبز زندگی ابدی مسیحیانی است که به مسیح ایمان دارند.

کریسمس برای تزئین کاج درخت کاج به دلایل:

بر طبق سوابق سفارشی کریسمس، اولین درخت درخت کاج یک درخت نخل کوچک در سمت سفید شهر است. در شب اول تولد عیسی، مریم مقدس و سنت جوزف به شهر سرد رفتند، بسیار خسته، بقیه درختان برای مدت زمان استراحت بگذارید، که درخت نخل کوچک، به نظر می رسد به نظر می رسد، شاخه های خود را ، به مریم مقدس برای مقاومت در برابر باد باد سرد. در اواسط شب عیسی مسیح متولد شد. در این زمان آسمان به نظر می رسد ستاره ای به ویژه روشن است، نور خارق العاده ای به ارمغان می آورد، کاج کاج کریسمس به طور مستقیم درخت سرخ خرما کوچک، به دیافراگم زیبا دایره. از آن زمان، درخت قهوه ای کوچک در کریسمس، موقعیت شگفت انگیزی به حساب می آمد.

در دوران قرون وسطایی، نمایشنامه های مذهبی محبوب در آلمان، در بازی ایده، پس از خلقت خداوند، خداوند خیانت را خیانت کرد، بازی با پوشش درختان نخل سیب، نشان دهنده "درخت زندگی" یا "دانستن خوب و درخت درخت ". بعدها، نامه زندگی در "درخت زندگی" به خانه منتقل شد، نماد ورود ناجی. با توسعه این نماد، تا قرن پانزدهم، کاج درخت کریسمس تزئین درختان کاج، آن را به یک سفارشی تبدیل شده است.

درختان کاج درخت به پادشاهی بهشت اشاره کرد. ستاره هایی که در بالای درخت قرار دارند، ستاره ای ویژه ای را نشان می دهند که انسان عاقل را به جستجوی بیت لحم برای عیسی هدایت می کند. نور ستاره ها به معنی آوردن نور خداوند عیسی مسیح است. هدیه زیر درخت هدایای خدا را از طریق تنها پسر جهان نشان می دهد: امید، عشق، شادی و صلح. بنابراین وقتی مردم کریسمس درختان کاج را تزئین می کنند.

یک افسانه در مورد منشاء درخت درختان کاج: گفته می شود یک کشاورز یک کودک گرسنه و گرسنه را در یک شب کریسمس برفی دریافت کرده بود که او یک شام کریسمس عجیب و غریب خورده بود. بر روی زمین و برکت گفت: "سال نو، هدیه شاخه ها، این روستای قهوه ای زیبا را ترک می کند تا مهربانی شما را بازپردازد." کودک به سمت چپ رفت، کشاورز متوجه شد که شاخه های درخت به یک درخت کوچک تبدیل شده اند، او تنها درک پذیرش خود را می داند. اصلی رسول خدا است. این داستان منبع درخت کاج می شود. بعدها اطلاعات تاریخی به دست می آید، حدود 200 سال در سال، کاج درخت کریسمس شروع به استفاده از شاخه به عنوان زیور آلات، به عنوان یک راه برای جشن کریسمس.

درخت همیشه سبز با درختان یا درختان کاج و شمع و زیور آلات بخشی از جشن کریسمس است. درخت کاج مدرن در آلمان آغاز شده است. آلمانی ها یک درخت سدر (درخت باغ عدن) را در خانه ای در 24 دسامبر، آدم و روز روز مرتب کردند و بیسکویت ها را بر روی آن گذاشتند، که نماد پناهگاه (علامت خدای مسیحیت) است. استفاده مدرن از انواع کوکی ها به جای نان مقدس، بلکه اغلب نمادی از شمع مسیح را اضافه می کند. علاوه بر این، داخلی نیز دارای یک برج کریسمس، ساختار مثلثی چوبی است، بسیاری از شبکه های کوچک وجود دارد مجسمه مسیحی، برج با تزئین شاخ و برگ های همیشه سبز، شمع کاج درخت کریسمس و یک ستاره. در قرن شانزدهم، برج های کریسمس و درختان ادن به درختان کاج درختان ادغام شدند.

در مورد دکوراسیون درختان کاج در جهان، جهان به نظر می رسد بسیار یکسان است. درختان کاج در درختان همیشه سبز، اغلب چهار یا پنج پا بالا درختان نخل، یا درختان کاج کوچک، کاشته شده در گلدان گل در داخل، درخت پر از شمع های رنگارنگ و یا چراغ های کوچک، و سپس انواع آویز انواع دکوراسیون و روبان، و همچنین اسباب بازی های کودکان و هدایای خانواده. پس از دکوراسیون خوب است، در گوشه اتاق نشیمن. اگر در کلیسا، سالن اجتماعات یا مکان های عمومی قرار گرفته باشد، درختان کاج نسبتا بلند، درخت کریستال کاج، اما درخت نیز می تواند هدیه زیر را قرار دهد.


Facotry هدیه Quzhou Hanyin
اضافه کردن: No.35 Jiangdong بخش Jiangshan شهرستان، ژجیانگ، چین
Tel:0570-4016861
ایمیل: sales001@hanyin-gift.com
Whatsapp: +08618357091335
اوباش: + 86-18357091335
اسکایپ: andy0305109@hotmail.com
ارتباطات
Bookmark us today!