پی وی سی کریسمس درخت محکم و با دوام است

Facotry هدیه Quzhou Hanyin | Updated: Aug 03, 2017

درخت کریسمس ساخته شده از چرم پی وی سی PVC درخت کریسمس به نام

چرم مصنوعی خواص مواد:

در واقع نوع پلیمریزاسیون وینیل است و مواد آن نوع مواد غیر بلورین است. اغلب مواد پی وی سی در استفاده واقعی از تثبیت کننده های روغن عوامل جانبی پردازش رنگ مواد ضد تاثیر عوامل و افزودنی های دیگر استفاده می شود. مزایای استفاده از قدرت غیر قابل اشتعال، بالا درخت کریسمس پی وی سی آب و هوا مقاومت و پایداری بسیار عالی هندسی است. پی وی سی برابر قوی اکسیدان عوامل کاهنده و اسید است. با این حال، می تواند توسط اسید سولفوریک غلیظ بازهای قوی خورده، کنسانتره اسید نیتریک درخت کریسمس PVC و همچنین مناسبت تماس با هيدروكربن صدق نمی کند و کلردار هیدروکربن ها.

چرم مصنوعی ویژگی های مواد:

رنگ عمومی روشن و مقاوم در برابر خوردگی و قوی و با دوام, جهان مورد علاقه بسیار محبوب است و نیز به طور گسترده ای در کامپوزیت استفاده می شود.

پی وی سی چرم رنگ مواد متنوع, رنگ زرق و برق دار است; ضخامت پوست به طور کلی است 1-20 سانتی متر در 0.07 2 میلی متر; با توجه به نیازهای مشتری، پی وی سی درخت کریسمس آن را انواع درخت های کریسمس تغییر تولید ممکن است.

پلی وینیل کلرید انگلیسی مخفف PVC (پی وی سی)، وینیل کلراید منومر آن (Vinylchloridemonomer، مخفف VCM) در پراکسید آزو ترکیب و غیره پیشرو، و یا در زیر نور واکنش پلیمریزاسیون عمل حرارت است مکانیزم توسط پلیمریزاسیون رادیکال های آزاد پلیمر. رزین های وینیل کلرید پی وی سی درخت کریسمس وینیل کلرید پلیمرها و کوپلیمرهای وینیل کلرید نامیده می شوند.

پی وی سی است ساختار آمورف سفید پودر، کوچک درجه پشتیبانی، چگالی نسبی حدود 1.4, شیشه درجه حرارت 77 ~ 170 ℃ 90℃، شروع به تجزیه، ثبات فقیر از نور و حرارت در 100 ℃ فوق و یا پس از مدت طولانی در معرض نور خورشید ، تجزیه خواهد شد و تولید هیدروژن کلرید پی وی سی درخت کریسمس و بیشتر خودکار تجزیه کاتالیستی باعث تغییر رنگ پی وی سی درخت کریسمس خواص فیزیکی و مکانیکی نیز به سرعت کاهش می یابد، در برنامه های عملی باید اضافه کنید تثبیت کننده برای بهبود ثبات حرارت و نور.

درخت کریسمس تولید پی وی سی:

فرایند تولید برگ احمد:

1. با توجه به درخواست مشتری نوار نقاشی خط آهن (عمومی 19-24 #)، مواد چرم پی وی سی، منجر پس از ماشین نقشه کشی الگوی پرس، ترکیب می شود برگ نوع محصول نیمه تمام;

2. قطع نوار طولانی (به طور کلی 5.4 متر) با ماشین چمن زنی و برش به طول برگ با توجه به شرایط تولید (برگ به طور کلی از 8 تا 40 سانتی متر);

ب فرایند تولید سیم:

با توجه به لیست تولید پی وی سی درخت کریسمس را مطابق سیم (عمومی - 14 # 5)، و سپس بر اساس سفارش تولید از طریق دستگاه صاف صاف دستگاه به اندازه مورد نیاز (عمومی 8-70 سانتی متر) برش

ج درخت کراوات، کراوات روند بالا درخت:

1. با توجه به سفارشات تولید، منجر به قطع سیم, برگ, پنبه خط درخت کریسمس پی وی سی از طریق دستگاه tying گره خورده است به شاخه ریشه;

2. با توجه به لیست تولید منجر به شاخه لوله فولادی، خط پنبه از طریق اتصال دستگاه درخت گره خورده به درخت محصولات نیمه تمام;

3. با توجه به لیست تولید منجر به قطع سیم, برگ, خط پنبه های بستن دستگاه بالا گره خورده به بالای درخت؛

د. مجمع انباشته فرآیند:

1. با توجه به لیست تولید هسته لوله لوله پلاگین, پی وی سی درخت کریسمس و در نهایت به پایان رسید درخت مونتاژ قلاده درخت بالای درخت،

2. انباشته تا آنجا که ممکن است، که برگ درخت شکل، حل خواهد شد نگاه زیبا و نشاط وجود دارد; فشار توده را با هم بریزید، چون اگر فشار پشته هم، به بسته بندی، پی وی سی فشار توده می خواهد تغییر شکل، درخت مانند نگاه کنید.

فرایند بسته بندی:

رهبری با توجه به شرایط، کارتن، کتابچه راهنمای کاربر نیمه تمام درخت، درخت پا و سپس بسته بندی.

برای درخت کریسمس بسته بندی تولید جانبی, سمت, در این مورد به حداکثر مقیاس برای اطمینان از عملکرد زیبا درخت بسته بندی بهتر است; در بسته بندی مورد نیاز کارکنان درخت، تا آن را به آرامی، به محصول نهایی را رو به بالا ثبت نام, کد توده شسته و رفته، پی وی سی درخت کریسمس تعداد نقاط سازگار، آسان را فشار می تواند.

اسباب بازی پلاستیکی این درخشش درخت کریسمس خوب، وزن سبک، آسان، ارزان، جمع آوری هدیه کریسمس خوب است است. اگر شما با برخی از دکوراسیون اثر بهتر است و نگاه بهتر به نظر می رسد!

یوان 265 درخت کریسمس پی وی سی PVC پی وی سی PVC (پی وی سی) مخفف انگلیسی وینیل کلراید منومر آن (Vinylchloridemonomer، مخفف VCM) در پراکسید, موتور ترکیب آزو و غیره و یا زیر نور عمل حرارت است مکانیسم واکنش پلیمریزاسیون توسط پلیمریزاسیون رادیکال های آزاد پلیمر. رزین های وینیل کلرید وینیل کلرید پلیمرها و کوپلیمرهای وینیل کلرید نامیده می شوند. مواد پی وی سی درخت کریسمس آن نوع مواد غیر بلورین است. اغلب مواد پی وی سی در استفاده واقعی از تثبیت کننده های روغن عوامل جانبی پردازش رنگ مواد ضد تاثیر عوامل و افزودنی های دیگر استفاده می شود. مزایای استفاده از قدرت غیر قابل اشتعال، بالا، مقاومت در برابر آب و هوا و ثبات عالی هندسی است. پی وی سی برابر قوی اکسیدان عوامل کاهنده و اسید است. با این حال، می تواند توسط اسید سولفوریک غلیظ بازهای قوی خورده، نیتریک اسید غلیظ و همچنین به مناسبت تماس با هيدروكربن صدق نمی کند و کلردار هیدروکربن ها.


Facotry هدیه Quzhou Hanyin
اضافه کردن: No.35 Jiangdong بخش Jiangshan شهرستان، ژجیانگ، چین
Tel:0570-4016861
ایمیل: sales001@hanyin-gift.com
Whatsapp: +08618357091335
اوباش: + 86-18357091335
اسکایپ: andy0305109@hotmail.com
ارتباطات
Bookmark us today!