درخت کریسمس نماد زندگی

Facotry هدیه Quzhou Hanyin | Updated: Aug 25, 2017درخت کریسمس درخت کریسمس به افزایش شادی فضای جشنواره آماده اند. درخت کریسمس معمولاً از درختان همیشه سبز مانند سرو نماد زندگی برای همیشه ساخته شده است. درخت تزئین شده با انواع شمع، رنگ گل، اسباب بازی، ستاره، انواع هدایای کریسمس آویزان. شب کریسمس مردم آواز و رقص در اطراف درخت کریسمس لذت بردن از لذت.

مدل ابزار شامل اجزاء زیر: شاخه بالا درخت کریسمس اتصال آستین پایین شاخه و برگ اتصال آستین و قطعه بهار. مدل ابزار با اتصال شاخه شاخه بالا و پایین شاخه و یا شاخه متصل است و اتصال آستین ثبات درخت درخت درخت موجود ضعیف است، درخت کامل نیست قوی، آسان به سست درخت کریسمس ناخوشایند و کاستی، و تقویت ثبات درخت کل استوارى، ثبات درخت, آسان برای نصب, درخت کریسمس کاربردی و عملی به عنوان کاملا زیبا و آسان به پیاده کردن و به همین ترتیب است.

غربی ها به رنگ قرمز و سبز و سفید رنگ کریسمس، کریسمس می آید خانه هر خانواده باید کریسمس رنگ برای تزئین استفاده کنید. قرمز

رنگ ها کریسمس گل و شمع های کریسمس است. درخت کریسمس تزئین اصلی کریسمس، با قطع شاه درخت، سرو درخت کریسمس دکوراسیون برج به شکل درخت همیشه سبز است. شمع کریسمس درخت حلق آویز بالا فانوس های رنگارنگ, هدیه و گل کاغذی، بلکه روشن کریسمس.

گفته شده است که درخت کریسمس اولین بار ظاهر شد در روم باستان در اواسط دسامبر Nongshen جشنواره مبلغ آلمانی نیکلاس در قرن هشتم هجری با درخت عمودی را به کودک اختصاص داده شده است. سپس آلمانی ها 24 دسامبر را به عنوان جشنواره آدم و حوا، درخت کریسمس و در "باغ باغ" که نماد باغ عدن و کوکی ها را از طرف نان مقدس آویزان قرار دهید طرف کفاره و شمع و نماد مسیح. طراحی شده برای قرن 16 آقای مذهبی مارتین لوتر به منظور دریافت یک ستاره شب کریسمس به خانه و در خانه با درخت کریسمس شمع. اما غرب خاستگاه درخت کریسمس است دیگر محبوب گفت: یک کشاورز خوب در روز کریسمس وجود دارد درخت کریسمس گرمی سرگرم فرزند سرگردان فراق، کودک شعبه درج شده بر روی زمین خورده شاخه رشد درخت کودک اشاره به درخت به کشاورزان گفت که هر سال امروز, درخت کریسمس درخت با هدیه به مهمان نوازی خود را بازپرداخت تحت پوشش. بنابراین، امروز مردم دیدن درخت کریسمس است که همیشه با یک هدیه کوچک پوشیده شده است.


Facotry هدیه Quzhou Hanyin
اضافه کردن: No.35 Jiangdong بخش Jiangshan شهرستان، ژجیانگ، چین
Tel:0570-4016861
ایمیل: sales001@hanyin-gift.com
Whatsapp: +08618357091335
اوباش: + 86-18357091335
اسکایپ: andy0305109@hotmail.com
ارتباطات
Bookmark us today!