اهمیت چراغ های درخت کریسمس

Facotry هدیه Quzhou Hanyin | Updated: Sep 27, 2017

1، اول این است که انتخاب محل مناسب در منزل مبلمان درخت کریسمس.

شما می توانید فشار درب از درب را که در آن مقام اول اغلب در خانه می افتد که در آن محل نور جمع آوری, این زمان ما می تواند قرار داده درخت کریسمس در آن وجود دارد، اما مانند لبه شومینه یا پنجره در لبه دیوار ، همچنین جای مناسب است.

2، چراغ های درخت کریسمس مناسب را انتخاب کنید.

دکوراسیون جشنواره باید تنظیمات شخصی خود را منعکس می کنند. اگر دوست دارید سبک سنتی، به استفاده از نوع بزرگ از رنگ های مختلف لامپ های رشته ای را انتخاب کنید; درخت کریسمس با نور اگر می خواهید برای ذخیره کردن انرژی برای نجات سیاره, صرفه جویی در انرژی چراغ کریسمس درخت نوار نور را انتخاب کنید.

3 چند چراغ های درخت کریسمس

کارشناس نکته: 7 فوت ارتفاع درخت کریسمس، حداقل استفاده از چراغ های کوچک 500; هر بالاتر از 1 فوت 100 افزایش می دهد. اگر شما نگاه درخشان تر کنید، شما میتوانید از لامپ های 150 در هر پا بالا استفاده کنید. البته عرض فوتسال نیز باید شامل شود، کریسمس درخت با نور بزرگتر هفته درخت کریسمس لامپ بیشتر مورد نیاز است.

4، ابزار آماده

چون مجروح شده تزیین درخت کریسمس به شماره اورژانس بیش از 15000 نفر هر سال در ایالات متحده لذا در تزیین درخت کریسمس تهیه ابزار مناسب به یاد داشته باشید. مانند استفاده از نردبان برق و نه معمولی برای پیدا کردن مدفوع به پد بالا; استفاده از استاندارد سیم و سیم رابط برق; هر رشته از درخت کریسمس اگر شما نیاز به چند رشته تقسيم چراغ در لامپ نه بیش از حد مورد 500 رشته فوتسال با نور می توانید انتخاب کنید به دو شاخه متصل هستند.

5, درخت کریسمس با هم چراغ تا

خواهد شد پیچیده در درخت کریسمس در اولین چراغ های درخت کریسمس به توپ کمی تکراری به نظر میرسد. در واقع این در دکوراسیون چراغ های درخت کریسمس بین ژولیده با هم می تواند اجتناب شود، علاوه بر این، آن را به ساعت چراغ های درخت، سیم پیچ، نه ظرف غذا، درخت کریسمس با نور braving خطر خود را به دام دست راحت است.

6، روش های پیچ در پیچ ساده

طوری که وقتی طور مستقیم شکل گیری الگوی از بالای درخت به پایین تزئین می بینید اولین چراغ های درخت کریسمس روشن.

اگر درخت کریسمس در گوشه ای شما می توانید از کنار درخت های درگیر به طرف دیگر، درخت کریسمس با نور همراه مقابل کریسمس درخت به پایین تزئین شده می تواند.

اگر درخت کریسمس مقابل پنجره قرار داده شده, شما اطراف درخت 360 درجه، قبل و بعد از شما می توانید ببینید نور راه رفتن.

مانند خطوط عمودی شیک نیز بسیار ساده است اما فاصله زیر خط می شود بزرگتر مطابقت شکل درخت.

خواهید نور را کمی 3D حس، درخت کریسمس با نور شما می توانید بین شاخه درخت درخت چراغ بپیچید.

به طور خلاصه، تعطیلات خود را دوست دارید.

7 تنظیم روشنایی اعلان پیشرفته

، رنگ های مختلف از چراغ های درخت کریسمس با هم پیچیده خواهد زیباتر. چراغ های درخت کریسمس سفید، و سپس اضافه کردن از چراغ های درخت کریسمس تک رنگ یا چند رنگ بالا.

ب با لامپ اجازه قابل شارژ سیم آویز و برخی از ناخن برای تولید انواع اشکال هنر چراغ های درخت کریسمس. اول قطع قلاب بالای مفت خور و سپس پیچ آن را به درخت، ستاره و یا دیگر با انبردست شکل و سپس دور چراغ های درخت کریسمس پیچیده و در نهایت حلق آویز در لبه قفسه کتاب یا لبه پنجره.

ج، چراغ های درخت کریسمس پیچیده در درخت خارج از منزل. اول پیچیده در اطراف تنه درخت کریسمس با نور و سپس در پايان شاخه های پیچیده. پس از شب، شما می توانید ببینید که درخت کامل، مانند یک اثر افسانه روشن است.

8 پس از پذیرش فصل

معمولا قبل از روز ولنتاین، به درخت کریسمس برای حذف این چراغ تزئینی. برای تمیز کردن درخت هنگامی که درخت از ته درخت شروع به آرامی چراغ های درخت کریسمس را به توپ، درخت کریسمس با نور تبدیل و در نهایت می تواند راه مناسب را در گنجه سال آینده جمع آوری و سپس با استفاده از.


Facotry هدیه Quzhou Hanyin
اضافه کردن: No.35 Jiangdong بخش Jiangshan شهرستان، ژجیانگ، چین
Tel:0570-4016861
ایمیل: sales001@hanyin-gift.com
Whatsapp: +08618357091335
اوباش: + 86-18357091335
اسکایپ: andy0305109@hotmail.com
ارتباطات
Bookmark us today!