منبع درخت کریسمس

Facotry هدیه Quzhou Hanyin | Updated: Jul 21, 2017

گفته شد که یک کشاورز یک پسر گرسنه را در یک شب کریسمس برفی دریافت کرده بود که او یک شام کریسمس عجیب و غریب خورده بود و فرزندش به شاخه صنوبر افتاده بود و برکت داده و گفت: در این روز هدیه پر از شاخه ها، این روستای قهوه ای زیبا را ترک می کنند، مهربانی شما را بازپرداخت.

پس از آنکه کودکتان به سمت چپ رفت، کشاورز متوجه شد که شاخه های درخت به یک درخت کوچک تبدیل شده است، متوجه شد که پذیرش او در اصل پیامبر خدا بود. درخت کریسمس این داستان منبع درخت کریسمس است. افسانه جک کریسمس

مدتها پیش یک مرداب مهربان وجود داشت، همسرش درگذشت از بیماری، او و سه دخترش را ترک کرد. عظمت سعی کرد اختراعات زیادی داشته باشد، نتوانست، اما پول را نیز نابود کرد، پس مجبور به رفتن به یک مزرعه بود، دخترانش مجبور به آشپزی، دوختن و تمیز کردن بودند.

چند سال بعد، دختران به سن ازدواج رفتند، درخت کریسمس پدر بیش از حد افسرده شده بود، زیرا او برای دختران خود پولی برای خرید طلا ندارد. یک شب دخترها لباس ها را شسته و جوراب های خود را در مقابل شوم آویزان کردند. پس از اینکه مقدسین نیکولاس وضعیت پدرشان را می دانستند، آن شب در خانه شان آمدند. او خانواده را از پنجره در خواب دید و متوجه جورابهای دخترانه شد. بلافاصله او سه کیسه طلا از جیب خود را از دودکش بر روی یک ریخته گری خارج کرد، فقط دختران جوراب را سقوط می داد.

صبح روز بعد، دختران بیدار شدند تا جوراب های خود را پر از طلا به دست آورند، به اندازه کافی برای خرید طلا. اشراف و بنابراین می تواند دختر خود را ازدواج کرد، درخت کریسمس از آن زمان برای زندگی یک زندگی شاد.

بعدها، کودکان در سراسر جهان سنت حلق آویز جوراب کریسمس را به ارث برده اند. در برخی از کشورها کودکان دارای آداب معاشرتی مشابه مانند فرانسه هستند، بچه ها کفش را کنار شومینه قرار داده اند و غیره.

افسانه جادویی در مورد درخت کریسمس

کریسمس از کتاب مقدس مسیحی می آید، درخت کریسمس بر اساس پرونده های کریسمس سفارشی، از جاده سفید سرد شهر در یک درخت نخل کوچک است.

با توجه به اسناد مربوطه، در روز قبل از تولد عیسی، مریم مقدس و پس از آن دوست خود را از سنت یوسف در طول سفر، بسیار سخت بود. در این زمان، درخت کریسمس آنها را به شهر سفید راه رفتن، بسیار خسته شده است. بنابراین، ماری تصمیم گرفت بر روی کنار جاده یک درخت نخل بنشیند، برای مدت زمان استراحت و سپس عجله بسر می رسانید. با این حال، در این زمان، درخت کمی قهوه مانند تفکر فرد، به آرامی شاخه های خود را شروع، برای ماریا و سنت جوزف برای جلوگیری از سرد، به طوری که ویرجین برای جلوگیری از حمله باد سرد است. در این شب، عیسی متولد شد. در این نقطه، یک ستاره درخشان، نور خود را به بالای درخت قهوه ای، سحر و جادو غیرمعمول زیبا می فرستد. از آن زمان، درخت کریسمس در کریسمس در یک مکان محبوب است. تا امروز، انواع مختلف درختان کریسمس در ماه دسامبر بوده است و به ما احیا و شادی نامحدود می دهد.


Facotry هدیه Quzhou Hanyin
اضافه کردن: No.35 Jiangdong بخش Jiangshan شهرستان، ژجیانگ، چین
Tel:0570-4016861
ایمیل: sales001@hanyin-gift.com
Whatsapp: +08618357091335
اوباش: + 86-18357091335
اسکایپ: andy0305109@hotmail.com
ارتباطات
Bookmark us today!