روش سیم پیچ از چراغ درخت کریسمس

Facotry هدیه Quzhou Hanyin | Updated: Aug 03, 2017

بیشتر و بیشتر مردم با کریسمس با باد مسیح، به ناچار برای تزئین هزینه درخت کریسمس. لامپ درخت کریسمس ساده ترین دکوراسیون است، نسبت مناسب است، پیچ و تاب حلق آویز چرخه درخت کریسمس درخت کریسمس می تواند جشنواره بیشتر در حال حرکت و بیشتر درخشان است. اما چقدر لامپ درخت کریسمس است، چگونه چگونگی انتخاب آن را بچرخانید؟ در اینجا ما برخی از اصول اولیه چراغ درخت کریسمس را به روش گرافیکی نشان می دهیم.

1، اولین انتخاب محل مناسب برای تزئین درخت کریسمس است.

شما می توانید درب را از طریق در ورودی فشار دهید تا ببینید که در آن چشم اول اغلب در خانه، که در آن نور جمع شده است، می افتد، و در این زمان ما می توانیم درخت کریسمس قرار دهیم، اما درخت کریسمس با نور مانند لبه شومینه و یا دیوار پنجره، محل مناسب است.

2، چراغ های درست درخت کریسمس را انتخاب کنید.

دکوراسیون جشنواره باید منافع شخصی شما را منعکس کند. اگر شما یک سبک سنتی ترجیح می دهید، یک لامپ رشته ای با طیف گسترده ای از رنگ ها، کریسمس با نور را انتخاب کنید و اگر می خواهید صرفه جویی در انرژی صرفه جویی در این سیاره، یک چراغ ال ای دی درخت کریسمس انرژی با صرفه جویی در انرژی را انتخاب کنید.

3، چند چراغ به شما نیاز دارید؟

راهنمایی کارشناس: درخت کریسمس 7 پا، حداقل 500 چراغ کوچک، هر یک فوت بالاتر از 100. اگر دوست دارید یک نگاه روشن تر، شما می توانید از 150 لامپ در هر پا استفاده کنید. البته، همچنین برای محاسبه عرض درخت کریسمس، بزرگتر دور درخت کریسمس، درخت کریسمس با نور بیشتر لامپ نیاز است.

4، ابزار را آماده کنید

هر ساله در ایالات متحده، تعداد افرادی که در دکوراسیون درخت کریسمس زخمی شده اند، بیش از 15،000 نفر است، بنابراین قبل از تزئین درخت کریسمس، ابزار مناسب را آماده کنید. برای مثال، استفاده از یک نردبان الکتریکی به جای مدفوع برای بالا بردن آن، درخت کریسمس با نور استفاده از یک سیم و قدرت استاندارد گسترش؛ لامپ روشن در هر درخت کریسمس نمی تواند بیش از حد باشد، حدود 500 رشته است، اگر بیشتر نیاز به چند رشته برای اتصال به پلاگین تقسیم شود.

5، درخت کریسمس فرمان را روشن می کند

لامپ درخت کریسمس که در اطراف درخت کریسمس بسته بندی شده بود، برای اولین بار در یک گروه قرار گرفت که صدایی غیر ضروری بود. در حقیقت این را می توان در دکوراسیون چراغ های درخت کریسمس درهم و برهم با هم فراموش کرد، علاوه بر این، درخت کریسمس با نور همچنین آسان به گرفتن لامپ درخت کریسمس، یک دست سیم پیچ، نه کثیف، خطر ابتلا به ریسک خود را ترک.

6، روش سیم پیچ ساده

اول، قدرت لامپ درخت کریسمس، به طوری که در زمان پیچاندن شما می توانید بصری الگوی تشکیل را ببینید، از بالای درخت تزئین شده به پایین.

اگر درخت کریسمس در گوشه ای قرار گرفته باشد، درخت کریسمس با نور می تواند از یک طرف درخت به طرف دیگر، در کنار درخت کریسمس به پایین کشیده شود.

اگر درخت کریسمس در مقابل پنجره باشد، می توانید 360 درجه درخت را بچرخانید و چراغ ها را به عقب و جلو ببینید.

مثل خط عمودی شیک؟ همچنین بسیار ساده است، فقط خط زیر فاصله برای بزرگتر، به منظور مطابقت با شکل درخت.

برای ایجاد نور کمی 3D، شما می توانید نور درخت را بین شاخه ها قرار دهید.

به یک کلام، شما از تعطیلات خود لذت می برید.

7، تنظیم روشنایی راهنمایی های پیشرفته

الف، رنگ های مختلف چراغ های درخت کریسمس را با هم ترکیب کنید. چراغهای کریسمس سفید اصلی، درخت کریسمس با نور و سپس یک چراغ قرمز تک رنگ یا چند رنگی درخت کریسمس اضافه کنید.

B، از چراغ های قابل شارژ مجدد، لباسی سیم و ناخن استفاده کنید تا اشکال مختلف هنر روشنایی درخت کریسمس ایجاد کنید. قلاب را روی حجاب بریزید و آن را به یک درخت، ستاره یا شکل دیگر با یک گیره بریزید، سپس لامپ درخت کریسمس پیچ خورده و آن را در لبه قفسه کتاب یا لبه پنجره آویزان کنید.

C، چراغهای درخت کریسمس را در اطراف قرار دهید. ابتدا ابتدا تابه را بپوشانید و سپس آن را به انتهای شاخه بچرخانید. پس از شب تاریک، درخت کریسمس با نور شما می توانید کل درخت را روشن کنید مانند یک اثر پری است.

8، پس از دریافت فصل

معمولا قبل از روز ولنتاین، این چراغهای تزئینی درخت کریسمس را حذف کنید. چراغ های درخت کریسمس را از انتهای درخت پاک کنید، به آرامی لامپ درخت کریسمس را به یک هنگ تبدیل کنید، در نهایت می توانید در سال آینده استفاده از کابینه را منطقی کنید.


Facotry هدیه Quzhou Hanyin
اضافه کردن: No.35 Jiangdong بخش Jiangshan شهرستان، ژجیانگ، چین
Tel:0570-4016861
ایمیل: sales001@hanyin-gift.com
Whatsapp: +08618357091335
اوباش: + 86-18357091335
اسکایپ: andy0305109@hotmail.com
ارتباطات
Bookmark us today!